nákupní košík
Email:  Heslo: 
registrace | zapomenuté heslo

Doplňky stravy, vitamíny


natural factors

Vitamin K2 100mcg 60cps


Vitamin K2 (menachinon-7)

  • přispívá k udržení normálního stavu kostí                   
  • forma MK-7 má vysokou biologickou dostupnost 
  • vhodné pro vegetariány a vegany
  • bez GMO
Vitamin K ( K1, K2, K3) patří do skupiny vitaminů rozpustných v tucích. Vitamin K1 se vyskytuje v listové zelenině, vitamin K2 v živočišných nebo fermentovaných produktech, vitamin K3 je syntetická forma. Vitamin K2 hraje důležitou roli při správném vstřebávání a využití vápníku v našem těle. Tento vitamin napomáhá nasměrovat vápník do našich kostí a zabraňuje ukládání vápníku v tkáních a cévách, kde může způsobit poškození. Bylo prokázáno, že vitamin K2 ve formě MK-7 (menachinon) má mnohem delší poločas rozpadu v krevním séru než jiné formy a může poskytnout až 24 hodinovou ochranu z jedné dávky.

Doporučené dávkování:
1 kapsli 1x denně nebo dle doporučení Vašeho lékaře, nejlépe po jídle obsahujícím tuky, které jsou nezbytné pro absorpci vitaminu K2. Poraďte se s lékařem, pokud užíváte léky na ředění krve. 

Složení 1 kapsle:

Vitamin K2 (menachinon-7) (MK-7)...... 100 mcg  133,3 %RHP *  

*RHP - referenční hodnota příjmu  

plnivo-mikrokrystalická celulóza, vegetariánská kapsle (celulóza, čištěná voda), stabilizátor: stearan hořečnatý E470b (rostlinného původu).  

 

Neobsahuje: 

Umělé konzervační látky, barviva nebo sladidla, bez mléka a mléčných výrobků, bez cukru, kukuřice, lepku, pšenice, droždí, živočišných produktů a GMO. 

Skladování:

Uchovávejte v suchu.


UPOZORNĚNÍ:   Není určeno pro děti do 3 let.Vhodné pro těhotné a kojící ženy.Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.Ukládat mimo dosah dětí.
BALENÍ:   60 vegetariánských kapslíVitamin K2 100mcg 60cps
kliknutím zvětšít
cena:
380 Kč

Množství:     Ks

Veškerá práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být kopírována či jinak reprodukována, a to ani ve zkrácené či upravené podobě, bez předchozího souhlasu společnosti PANACEA PRAHA s.r.o.

© 2009 Panacea Praha s.r.o.   |   Partneři